cayper
HOŞGELDİNİZ HACKEROO1
FORUM : BLOK : SİTEMİZ : =İÇRESİNDE
MÜKEMMEL PAYLAŞIMLAR VARDIR
SİZLERİNDE ARAMIZDA OLMANIZI İSTERİZ,TAMAMEN ÜCRETSİZ OLAN
PAYLAŞIMLAR VE ÜYELİGİMİZ:
KESİNLİKLE SİZLERİN İSTEKLERİNİZ
ÜZERİNE HAZIRLANMIŞ VE TASARLANMIŞTIR
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GECİRMENİZ DİLEGİYLE
ADMİN

Join the forum, it's quick and easy

cayper
HOŞGELDİNİZ HACKEROO1
FORUM : BLOK : SİTEMİZ : =İÇRESİNDE
MÜKEMMEL PAYLAŞIMLAR VARDIR
SİZLERİNDE ARAMIZDA OLMANIZI İSTERİZ,TAMAMEN ÜCRETSİZ OLAN
PAYLAŞIMLAR VE ÜYELİGİMİZ:
KESİNLİKLE SİZLERİN İSTEKLERİNİZ
ÜZERİNE HAZIRLANMIŞ VE TASARLANMIŞTIR
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GECİRMENİZ DİLEGİYLE
ADMİN
cayper
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Yeni Hack Programları ve Dökümanları,Hepsi Bir Arada Ful İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2021 8:29 pm tarafından muhammedalieren

» Proxy Çekme Programı İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Ekim 07, 2019 12:41 pm tarafından dabanonline

» NightMare Program arşivi v1.0 (Türkçe) 2012 Tek Link İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Ocak 03, 2017 7:41 pm tarafından kürs4t

» 9 ADET DDOS ATTACK PROGRAMLARI İNDİR
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Ocak 03, 2017 7:39 pm tarafından kürs4t

» IP ÖĞRENME YÖNTEMLERİ
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ara. 25, 2016 7:00 am tarafından fineguitars

» Yeni BaşLayanLar iÇin İdeaL Bi ( PC HacK ) Yöntemi
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Ara. 16, 2016 1:15 am tarafından serdar02

» Kontör Hilesi
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Ara. 08, 2016 4:32 pm tarafından ali19722003

» Wireless Hack Programı İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Ara. 06, 2016 12:41 am tarafından kralcan9898

» Wirelless(Kablosuz Ağ)Şifre Kırma(2010)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Kas. 27, 2016 11:15 am tarafından noobs

» 77 WIFI Hack v2.0
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Kas. 27, 2016 8:19 am tarafından D.r hack

» Netstat Nedir ve Nasıl Kullanılır?
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Kas. 21, 2016 3:16 pm tarafından SKX6

» SQL SERVER Türkçe Görsel Eğitim Seti Full Tek Link İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Kas. 04, 2016 11:52 pm tarafından H3CK3R38

» Ip gözükmesin!!!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Kas. 04, 2016 11:44 pm tarafından H3CK3R38

» EN ETKİLİ CAMFROG PİNG DÜŞÜRME PROGRAMI
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ekim 23, 2016 10:30 pm tarafından mujah03

» CamPaper v3.98 (Dünyadaki Web Kameraları Masaüstünüze Gelsin)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ekim 16, 2016 10:04 am tarafından whitemask34

» DriverScanner 2012 Full Tek Link İndir.İçinde Serial Mevcuttur..
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Mart 25, 2016 1:11 pm tarafından ziyadd

» 9300 Adet İkon Koleksiyon
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2015 4:28 pm tarafından hacıuket

» RAKİON HACK
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2015 1:25 pm tarafından HacKer EnCoRe

» deep webe giriş hakkında
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Kas. 22, 2015 4:18 pm tarafından anaxinemix

» MSN HACK PROGRAMI FİLAN AÇIK YOLLARI VARSA LÜTFEN YARDIM
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2015 9:27 am tarafından aLcCcadraz

» EssentialNetToolsv4.1 Full İndir-Resımlı Anlatım(Crack İçindedir.)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2015 5:29 pm tarafından Cengish

» Meta Kodları
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2015 5:13 pm tarafından Haxker

»  Xtreme RAT 2.9 ful indir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2015 5:11 pm tarafından Haxker

» counter strıke 1.6
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Kas. 01, 2015 3:51 pm tarafından EMRE AKMAN14

» By'Roc-Hackeroo1 Özel deneme sürüm v1 hack program
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2015 3:19 pm tarafından redbull123

» İndirme Siteleri Bedava Premium Üyelikleri
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2015 3:17 pm tarafından redbull123

» Global Deprem Takip Programı İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2015 4:36 pm tarafından hacıuket

» ADMİN YADA BİRİNİZ YARDIM ETSİN LÜTFEN
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2015 1:21 pm tarafından hacıuket

» LOL DROP HACK VARSA ATABİLİRMİSİNİZ (YENİYİM)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2015 9:41 am tarafından hacıuket

» YARDIM EDİN ACİL!!!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2015 1:50 pm tarafından Tesbihçi

» hedef kameralara sızmak yardım
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2015 6:51 pm tarafından maardinlifurkan

» 50 Adet İllizyon Gösterisi ve Püf Noktaları İndir Tek Link
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Haz. 28, 2015 11:38 am tarafından LAMBCU

» Admin Paneline kolayca Sızma hack
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Haz. 21, 2015 8:24 pm tarafından MeLaNKoLiqK

» Yapay sanal zeka programı indir pc programı indir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2015 2:28 pm tarafından DHAssassin

» SQL Injection Dersleri
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2015 11:16 am tarafından samet_35

» Stereoscopic Player v1.9.5 (3D Video Oynatıcı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2015 12:44 pm tarafından mgta06

» Sorular Burdan Bu Başlık Altından Gönderin 1 Günde Cevapp....................
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2015 8:53 pm tarafından bratcet

» Abrosoft FantaMorph Deluxe v5.4.0 (Eğlenceli Fotomontaj Programı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Nis. 26, 2015 2:34 pm tarafından kontakxxx

» Windows Kullanıcı Şifresini Kırın
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2015 1:11 pm tarafından emrekara06

» WireLess Kırıcı indir DownLoad
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2015 12:27 pm tarafından safari255

» farkı buyrun içerde yaşayın
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2015 4:02 pm tarafından hellf123

» Raxco PerfectDisk Server v12.5 Build 311 Final (Profesyonel Disk Birleştirme Yazılımı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2015 2:30 pm tarafından emrekara06

» Counter Strike 1.6 Server Saldırı Programı , Ping Yollayıcı
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Mart 29, 2015 8:49 pm tarafından mehmet2910

»  AVG PC Tuneup 2012 Full İndir(İçinde Serial Mevcuttur)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Mart 19, 2015 3:52 pm tarafından batuhanc98

» Wireless şifre kırma
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Mart 16, 2015 4:02 pm tarafından hacktoor

» BİZ GERİ DÖNDÜK..!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Mart 13, 2015 6:37 am tarafından RebelliouS

» şifre kırıcı
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2015 1:43 pm tarafından fatalwarriors01

» Hide IP Easy v5.2.1.6 (IP Gizleme Programı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2015 1:41 pm tarafından fatalwarriors01

» Arkadaşlar Çoğu Hack Programları
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2015 5:08 pm tarafından by gizli

» ExtremeCopy Pro v2.3.0 (x86/x64) - (120% Daha Hızlı Kopyalayın)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2015 4:55 pm tarafından by gizli

» 34 Aded Wep Hack Videolu
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2015 9:20 pm tarafından hakan kaya

» Türkojen İle Yapabilcekleriniz
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2015 9:17 pm tarafından hakan kaya

» WiFi Hack AIO (2010) Wireless şifre kırma araçları güncel paket
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ocak 04, 2015 2:17 pm tarafından 22hacker

» Zaman Ayarlı Bilgisayar Kapatan Program İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2014 5:05 pm tarafından kahraman0163

» 10 saniyede kendi solucan virüsünü yapın
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2014 12:54 pm tarafından Dr.Barbossa

» Crypter+Binder Yapımı(Videolu Anlatım)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Kas. 16, 2014 9:08 am tarafından alon81

» DEV HACK PROGRAM MSN,WEB DAHA BİRÇOK KONU İÇİN BUYRUN HEPSİ BİR ARADA
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2014 12:57 pm tarafından predator

» Tarihin en güçlü saldırı programı Deprem V1.0
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2014 4:19 pm tarafından Hack23

» K-Lite Mega Codec Pack 6.2.0
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2014 9:54 pm tarafından murattix123

» Autoplay Menu Designer Pro v4.4 build 156 (İnteraktif CD/DVD Autorun Menüleri Hazırlayın)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ekim 26, 2014 12:34 pm tarafından sokoletss

» FacebooK HesaP Dondurucu (2010) HESAP BİRDAHA AÇILAMAZ
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2014 12:06 pm tarafından Zerocool1453

» Hacker Hack
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2014 8:09 pm tarafından HackerKgt

» Evet arkadaşlar özel hack dersleri orta seviye dersleri video ları mükkemeldir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 3:04 pm tarafından murasus

» By'G3L3C3K Hacker İnternette PKK'LILARI RAHAT BIRAKMIYOR...!!!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2014 6:04 pm tarafından umut5467

» Adobe Photoshop CS CS2 CS3 CS4 CS5 Portable
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2014 12:08 am tarafından Cerrah

» Videoya Winrar'dan Virüs Koyma(Resimli Anlatım)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Mart 11, 2014 5:53 pm tarafından YNK24

» ByRoc Site aç
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Şub. 02, 2014 9:15 pm tarafından hacktoor

» En basit hack yöntemi budur acemiler için kesin sonuç
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Şub. 02, 2014 8:07 pm tarafından hacktoor

» PassMark OSForensics Professional v1.2.1003 (İşletim Sistemi Adli İnceleme Programı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Şub. 02, 2014 8:04 pm tarafından hacktoor

» Ursa Software KeyMon v2.23 (Bilgisayar Casusu)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Ara. 15, 2013 8:23 pm tarafından sos-sos

» BÜTÜN YASAKLI SİTELERE GİRME PROGRAMI
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Kas. 27, 2013 9:35 am tarafından RebelliouS

» Dailymotion'ın mahkeme kararıyla Türkiye'de erişime kapatıldı. 2013
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Kas. 27, 2013 9:12 am tarafından RebelliouS

» ANTİ-KEYLOGGER PROGRAMINI BİLGİSAYARDAN KALDIRMA SORUNU (ÇÖZÜLDÜ)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeÇarş. Kas. 27, 2013 9:03 am tarafından RebelliouS

» Bilgisayarınız hızlandıran program
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Kas. 15, 2013 10:13 pm tarafından belesci

» ANASAYFA MÜZİĞİMİZ BUNLAR OLACAK!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Eyl. 02, 2013 9:23 am tarafından RebelliouS

» Point Blank Bedava E -pİN
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Ağus. 22, 2013 6:36 pm tarafından Sef35

» Prison Break 3. Sezon Tüm Bölümler Full 720p Türkçe Dublaj İzle
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Tem. 28, 2013 4:42 pm tarafından RebelliouS

» Prison Break 2. Sezon Tüm Bölümler Full 720p Türkçe Dublaj İzle
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Tem. 28, 2013 4:19 pm tarafından RebelliouS

» Prison Break 1. Sezon Tüm Bölümler Full 720p Türkçe Dublaj İzle
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Tem. 28, 2013 3:52 pm tarafından RebelliouS

» Linkleri herkezle paylaşmayınız..
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Tem. 12, 2013 6:29 pm tarafından hacktoor

» Kriptoloji Kriptografi Dökümanlar Türkçe Tek Link İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 10:42 pm tarafından hacktoor

» Site açıklarını bulma....
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Tem. 04, 2013 4:23 pm tarafından RebelliouS

» DUYURU.....!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:06 pm tarafından RebelliouS

» Facebook hack programı yada kodunu bilen yazar mı? (detaylı kullanımınıda)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 7:46 pm tarafından cellad06

» facebook çalma nasıl
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 7:42 pm tarafından cellad06

» Windows Açılışına Kendi Mesajını Yazını Ekleme
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Haz. 17, 2013 2:25 pm tarafından RebelliouS

» SEN BİR KORKAKSIN..!
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Haz. 16, 2013 11:28 am tarafından RebelliouS

» Android Cihazlar İçin FULL Sürüm Karışık Uygulama Paketi ( Oyun Ağırlıklı )
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Mayıs 21, 2013 10:07 pm tarafından artemiz09

» System Optimize Expert v3.2.9.2 (Sistem Optimizasyonu Uzmanı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeSalı Mayıs 14, 2013 12:10 am tarafından personel

» karsı tarafın masa ustunu gormek ıstermısın
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Mayıs 11, 2013 10:12 pm tarafından triol

» 1000 Adet Yazı Fontu Tek Link İndir
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 6:00 pm tarafından 19mayıs1919

» Bilgisayarınıza Başkaları Girmesin
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 2:08 pm tarafından gururelif

» FACE HACKLEME
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Mart 07, 2013 7:50 pm tarafından zasox

» wiraless hack
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Mart 07, 2013 1:57 pm tarafından jekosirbina

» Depp Frezee Pc Koruma Programı
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePaz Şub. 24, 2013 8:43 am tarafından by_rock

» Backtrack Görsel Eğitim ve Hack Dersleri DVD si
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2013 1:47 pm tarafından by_rock

» BluffTitler DX9 iTV v8.7.0.0 (3 Boyutlu Yazı Animasyonu Hazırlama Programı)
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2013 2:37 pm tarafından XxDenizxX19

» İstanbul kıyamet vakti online oyun
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2013 5:17 pm tarafından RebelliouS

» En Çok Tavsiye Edilen Android Oyun Paketi-PRO Versiyon
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 6:15 pm tarafından hardsoldier

Reklam Alanı

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>>

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Empty Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>>

Mesaj tarafından ayhan Cuma Tem. 15, 2011 5:04 am

Clanlar Hakkında Herşey / pelerin simge NP
Grade 5 - 0 NP (Kolluk Mavi)
Grade 4 - 72k NPs (Kolluk yesil renk olur)
Grade 3 - 144k NPs (Pelerin ve isminizin yanina sembol alabilirsiniz)
Grade 2 - 360k NPs (Pelerininizin arkasina sembol ekleyebilirsiniz)
Grade 1 - 720k NPs (Grade 1 olursunuz )
Klan sıralamasındaki ilk 5 klanın kolu yanar

Pelerin almak icin bir gorev yapmaniz gerekiyor yani direk grade 3 olduktan sonra pelerin satin alamazsiniz Centaurun bir boy buyugunu clanca kesmeniz gerekiyor Lvl 60+ 2 tane warrior - 2 aaaa healer - 1 debuffer - 5 tane kadarda lvl 14+ noob rogue lazimdir (Blood drain icin) Yaratigi oldurdukten sonra kutuyu kesinlikle clan sahibi acmalidir ve icinden cikanida clan sahibi almak zorundadir aksi taktirde gorevi tekrar yapmaniz gerek Hersey tamamlandiktan sonra size uyduruk bir pelerin verilir sizde gidip yeni bir pelerin satin alirsiniz

Pelerine Farklı Simge Alma Resimli Anlatım

ilk önce anahtarı vericeksiniz Buradan ilk seçeneği seçiniz

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Pelnr3

Sonra size gelen şekilsiz pelerini buradan değiştirebilirsiniz, aynı zamanda buradan simgeyide değiştirebilirsiniz Bu arada aşağıdada simge değiştirmeyi anlattım

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Pelkua1

Evet gelelim şimdi simge değiştirmeye:

ilk önce bu programı indirin İsmi avatar sizer Bu program ile resimlerinizi 32x32 yapabilirsiniz
indirdikten sonra programı açıp istediğiniz bi resmi koyup küçültebilirsiniz
ÖRN:
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Deko4

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Dvsf2

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 84379453et1

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Dsnf3

Saydam Şeffaf Clan SemBoLLeRi

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> Adszev8

Öncelikle bu sembolü yapmak için Photoshop programı gerekli

EKLEME: Arkadaşlar "tga" uzantısını "bmp" ye çevirmek için ben "Shell Toys XP" isimli programı kullandı Bu programın daha bir sürü işlevi var Onu burdan indirebilirsiniz

SHELL TOYS XP
Yapım:

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 31253571ds6

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 78676488om7

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 41852574dl2

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 51428743dx6

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 79807285vn3

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 92038005vj3

Bir cLan Nasıl Yönetilmeli?

1)Clan üyelerine karşı hep dürüst olun
2)Clan içinde saygı seviyesinin çok alta düşmesine kesinlikle izin vermeyin
3)Az konusun fakat clanın liderinin siz oldugunuzu unutturmayın
4)Clandan çıkanlar hakkında yorum yapmamaya özen gösterin
5)Clana alımlarda dikkatli ve titiz olun clan isteyen kişilerin clana gelme amaçlarını öğrenin
6)İlk Başlarda fazla yüksek uçmayıp lvl sınırlamasında tavizler gösterin(unutmayınki sağdık eleman lvl i yuksek sağdık olmayan birinden 75494234 kat iyidir )
7)Clan ile birlikte aktiviteler yapmaya çalısın(Exp, Pk , isilion vs)
8)Clan içi tartışmalarda önce durumu öğrenip sonra siz müdahale edin başkalarının olayı körüklemesine izin vermeyin
9)Herzaman Ya***ı oLun Pmlere Cevap Verin Clandaki Arkadaslarınızın sıkıntılarını Ögrenip Yardımcı olmaya çalısın
Hepsinden Önemlisi şunu asla unutmayın clan oyun içindeki ailenizdir Birbirinize yardımlardan çekinmeyin clan arkadaslarınıza her konuda öncelik gösterin Başarılı oLacağınızdan hiç Şüphem yok Ben Denedim Başardım Zamanında

Yeni Clan Sıralaması Sistemi : Yeni Np Sistemi

Arkadaşlar yeni aaaaale beraber, clan sıralamalarında ve clan niteliğinde buyuk deişiklikler oldu
yeni sistemde npye göre 3 tip clan var
1Training Knight
2Accredited Knight
3Royal Knight
ßu tiplerinde yine kendi arasında her birinin 5 gradesi var
1 Önceden bir clanın npsi 10m ise, 1 m npsi olan bir player clana girince 11m oluyodu artık öle bir şey yok Clanın np sistemi deişti artık eski grade 1 ler de kendini geliştirip artık acredited olmalı Accreditedlar da grade 1 olduktan sonra Royal knight olmalı
2bu sste gördüğünüz gibi accredited knight olduktan sonra clan sayfasında 2 tane link cıkıyo bunlardan birisi playerlar tarafından clana verilen nplerin dökümü,2 si ise clanın toplam npsi ve playerın np bagıslaması için link

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 1zdo7

Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 2zab0

3özetle bu yeni sistemle clanların kalıcı olması ,zırt pırt clan patlatıp yeni clan kurulmasını engellemek
4 playerların clanlarda kalıcılıgını artırmaktır
5 ayrıca czde np kasarken accredited knight olmus bir clandaki playerlar np kazandıklarında 15 national point / 15 ladder points /3 clan CONTS
6 Bir clan Accredited olduktan sonra ,o clana giren yeni bir playerın tum npsi clana gelmiyor Player girdikten sonra Kastıgı npnin yukarda yazdıgıma göre kesilen adam başşına 3 points veriyor clana
7yani bir player girdiği clanın Npsini ,sadece clana girdikten itibaren np kasarak artırabiliyor ikinci ihtimalse direk np bagısı ,onda np niz düşüyor
NOT : Arkadaşlr bu arada önemli bir konu var,clana bagışladığınız npler clandan cıkınca size geri gelmiyo %30 u size geri geliyo %70 i ya clanda kalıyo,ya da siliniyo o konuyu tam bilmiyorum O yüzden Fazla Np Vermeyin

Aş**ıdaki Clan Np-Grade için ßilgi Veren Hannibal_Khan 'a Teşekkürler
BAŞLANGIÇ : GRADE
Knight 5 grade
(YENİ KURULMUŞ CLAN)
Knight 4 grade 72k NP (2k*36)
Knight 3 grade (Squire) 144k NP (4k*36)
(Cathros öldürerek, clan pelerin , sembol kazanır)
Training Knight 3 grade (Training Knight) 252k NP (7*36)
(görevi tamamladıktan sonra clanınızın yeni rütbesi olur)
Training Knight 2 grade 360k NP (10k*36)
(sembolünüz pelerinde gösterilir)
Training Knight 1 grade 720k NP (20k*36)
(yeni kolluk)
Training Knight 1 grade 1 080k (30k*36)
(Accredited Knight olmak için yeni quest gelir)
Accredited Knight olmak için Isiloon kesmeniz gerekir
Accredited Knight 5 grade 1 080k (30k*36)
(isiloon kestikten sonra clanınız accredited olur)
Accredited Knight 4 grade 180k NP (5k*36) = 5k CP
Accredited Knight 3 grade 360k NP (10k*36) = 10k CP
Accredited Knight 2 grade 540k NP (15*36) = 15k CP
Accredited Knight 1 grade 720k NP (20k*36) = 20k CP
Royal Knight olmak için Felankor kesmeniz gerekli
Royal Knight 5 grade 900k NP (25k*36) = 25k CP
Royal Knight 4 grade 1080k NP (30k*36) = 30k CP
Royal Knight 3 grade 1260k NP (35k*36) = 35k CP
Royal Knight 2 grade 1440k NP (40k*36) = 40k CP
Royal Knight 1 grade 1620k NP(45k*36) = 45k CP
CP = Clan Point
NP = National Points
Birkaç Önemli not:
1) CP ile Np arasındaki oran 1e 36dır yani her 1 clan point kazandıgınız yada clana bağışladığınız 36 national pointe denk geliyor
2) Kendi ırkınızda Şu anki en yüksek rütbeli clanları ana kapınızın yanındaki "Representive Board" dan görebilirsiniz
3) Clanınıza np bağışlamak için "U">"Clan Points">vereceğiniz NP yi yazın
4) Aynı sayfada "save cont"a tıklayarak clanınızdaki kişilerin ne kadar NP bağışladıgını görebilirsiniz
5) Clan liderleri için yine aynı sayfada alınacak nplerin otomatik yada serbest olarak ayarlayabilirler

İlk önce anahtarı vericeksiniz. Buradan ilk seçeneği seçiniz .
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 67506304uq3
Sonra size gelen şekilsiz pelerini buradan değiştirebilirsiniz, aynı zamanda buradan simgeyide değiştirebilirsiniz. Bu
arada aşağıdada simge değiştirmeyi anlattım Smile
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 83050443rc1

Eve
t gelelim şimdi simge değiştirmeye:
http://www.j-q-l.freeserve.co.uk/avatartight.htm
ilk önce
bu programı indirin. İsmi avatar sizer. Bu program ile resimlerinizi 32x32 yapabilirsiniz.
indirdikten sonra programı açıp istediğiniz bi resmi koyup küçültebilirsiniz.
ÖRN:
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 93900057kx6
Sonraki aşam
alar :
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 18089629il6
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 52338516cb9
 Knight Online » KO Genel » Pelerini Almak ve Simge değiştirmek.Resimli Anlatım Ful Anlatım Buyrun içeri====>> 69357205ok1

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Smile
İyi forumlar.
ayhan
ayhan
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan : 5022
Rep Puan : 1

- Similar topics